Trener szkoleń z zakresu podstawowej opieki - praca dodatkowa dla pielęgniarki

Opublikowano 6 miesięcy temu

Aktualnie poszukujemy trenerów w miejscowościach:

  • Wałbrzych
  • Ostrów Wielkopolski
  • Ostrołęka
  • Bydgoszcz
  • Stargard
  • Szczecin

Zakres obowiązków:
• prowadzenie 3-godzinych praktycznych szkoleń z zakresu podstawowej opieki;
• przygotowanie Opiekunów do pracy z osobami starszymi.

Wymagania:
• ukończone liceum medyczne lub studia na kierunku pielęgniarstwo;
• wiedza oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (zasady pielęgnacji ciała podopiecznego, zmiana pieluchomajtek, transfer, pielęgnacja podopiecznego z cewnikiem/stomią);
• komunikatywność, otwartość, predyspozycje nauczycielskie;
• dyspozycyjność ok. 2 razy w miesiącu (dni powszednie w godzinach 9-17).

Oferujemy:
• atrakcyjne godzinowe wynagrodzenie;
• elastyczne godziny pracy;
• pracę w firmie będącej liderem usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku europejskim;
• długofalową współpracę.

WIDEO