Warszawa

Płatny Staż w Zespole Utrzymania Klienta z j. niemieckim

Opublikowano 1 miesiąc temu

Zakres obowiązków:

  • obsługa i rejestracja dokumentów w języku niemieckim,
  • kontakt emaliowy i telefoniczny z klientami w języku niemiecki,
  • przeprowadzanie cyklicznych ankiet telefonicznych dot. poziomu satysfakcji klientów.

Wymagamy:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie C1,
  • dostępności w pełnym wymiarze czasowym,
  • motywacji oraz chęci rozwoju,
  • otwartości na nowe wyzwania,
  • dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • płatny staż na podstawie umowy zlecenie,
  • elastyczne godziny pracy w przedziale 8-19,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej już od pierwszych dni pracy,
  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania,
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej,
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy.

ODDZIAŁ

Click to unlock the map

WIDEO