Ostrowiec Świętokrzyski

Płatny Staż w Oddziale - Ostrowiec Świętokrzyski

Opublikowano 3 dni temu

Rozpocznij płatny staż w wymiarze 100h miesięcznie w Promedica24!

Zakres obowiązków:

  • wsparcie administracyjne biura
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych
  • obsługa klienta w biurze

Oczekujemy:

  • zaradności i wielozadaniowości
  • zdolności organizacyjnych
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Co możemy Ci dać?

  • nasi Koledzy przeprowadzą z Tobą odpowiednie szkolenia, więc nie musisz bać się pierwszego dnia pracy
  • dzięki elastycznemu grafikowi możesz pogodzić pracę ze swoimi planami
  • chcesz zarobić pierwsze pieniądze? Oferujemy płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • z nami masz możliwość wyjścia do ludzi! Z pewnością nie grozi Ci nuda za biurkiem
  • udział w rekrutacji opiekunów da Ci możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • w razie potrzeby służymy Ci wsparciem i pomocą, bo przecież na opiece znamy się najlepiej! W pracy liczy się dla nas uśmiech i pozytywne podejście! Nie wierzysz? Odwiedź jeden z naszych oddziałów i przekonaj się sam!

ODDZIAŁ

Click to unlock the map

WIDEO