Białystok

Płatny staż w Oddziale - Białystok

Opublikowano 1 tydzień temu

Jesteś na początku swojej kariery zawodowej? Chciałbyś zdobyć doświadczenie w firmie o stabilnej pozycji na rynku? Oczekujesz przyjemnej atmosfery i pracy z fajnymi ludźmi? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK, koniecznie zgłoś się do nas! Potrzebujemy właśnie Ciebie!

Rozpocznij płatny staż w wymiarze 120 godzin miesięcznie w Promedica24!

Zakres obowiązków:

  • wsparcie procesów rekrutacyjnych – prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych z kandydatami oraz organizacja spotkań,
  • obsługa klienta – kontakt bezpośredni w biurze, telefoniczny oraz mailowy,
  • wsparcie administracyjne biura.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze klienta,
  • otwartości w kontaktach z innymi,
  • kreatywności i zdolności organizacyjnych,
  • zaradności i wielozadaniowości,
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych.

Co możemy Ci dać?

  • Nasi Koledzy przeprowadzą z Tobą odpowiednie szkolenia, więc nie musisz bać się pierwszego dnia pracy.
  • Chcesz zarobić pierwsze pieniądze? Oferujemy płatny staż w oparciu o umowę zlecenie.
  • Z nami masz możliwość wyjścia do ludzi! Z pewnością nie grozi Ci nuda za biurkiem.
  • Udział w rekrutacji opiekunów da Ci możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.
  • W razie potrzeby służymy Ci wsparciem i pomocą, bo przecież na opiece znamy się najlepiej!

W pracy liczy się dla nas uśmiech i pozytywne podejście! Nie wierzysz? Odwiedź jeden z naszych oddziałów i przekonaj się sam!

ODDZIAŁ

Click to unlock the map

WIDEO