Bydgoszcz

Młodszy Specjalista ds. Administracji - Bydgoszcz

Opublikowano 4 dni temu

Opis stanowiska:

  • wsparcie administracyjne oddziałów na podległym terenie,
  • dbanie o zaopatrzenie w materiały biurowe oraz wygląd biur,
  • realizowanie prawidłowego obiegu dokumentów,
  • kontrola terminów obowiązujących umów związanych z funkcjonowaniem oddziałów (negocjowanie, zawieranie, przedłużanie, wypowiadanie umów),
  • wsparcie przy przygotowaniu raportów oraz okresowych sprawozdań z działalności Regionu.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B1),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
  • komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w pracy administracyjnej będzie atutem.

Oferujemy:

  • pracę w uśmiechniętym i sympatycznym zespole pełnym energii do działania,
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy
  • pracę w stałych godzinach 9-17.

ODDZIAŁ

Click to unlock the map