Warszawa

Młodszy Konsultant / Młodsza Konsultantka ds. Wynagrodzeń

Opublikowano 2 tygodnie temu

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa infolinii oraz podań personelu opiekuńczego w zakresie wynagrodzeń,
  • przygotowywanie szczegółowych rozliczeń,
  • weryfikowanie poprawności przygotowanych symulacji wynagrodzeń pracowników,
  • prowadzenie warsztatów z zakresu przygotowywania kalkulacji wynagrodzeń,
  • realizacja bieżących zadań i branie udziału w dodatkowych projektach.

Nasze wymagania:

  • pozytywna energia i chęć do dzielenia się nią,
  • min. średnie wykształcenie,
  • umiejętność realizowania zadań wymagających skupienia i koncentracji na szczegółach,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin w godzinach 9-17,
  • doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze klienta - mile widziane.

To oferujemy:

•    kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej już od pierwszych dni,
•    prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, kartę lunchową, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
•    dostęp do platformy e-learningowej, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła,
•    spotkania integracyjne,
•    program rekomendacji pracowników.

ODDZIAŁ

Click to unlock the map