Warszawa

Asystent w Dziale Kadr

Opublikowano 1 tydzień temu

Zakres obowiązków:

•    wsparcie Działu w codziennej pracy
•    weryfikacja prawidłowości i archiwizacja dokumentów - wprowadzanie danych do systemu
•    sporządzanie dokumentów kadrowych np. aneksów, zaświadczeń oraz wniosków do instytucji państwowych (ZUS, NFZ)
•    obsługa systemów CRM oraz SharePoint

Wymagania:

•    umiejętność realizacji zadań wymagających skupienia i koncentracji na szczegółach
•    terminowość, skrupulatność i zdolności organizacyjne
•    bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
•    znajomość języka angielskiego na poziomie B1
•    mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

•    pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania
•    wsparcie i pomoc w bieżącej pracy, bo przecież na opiece znamy się najlepiej
•    stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•    prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport
•    komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy

ODDZIAŁ

Click to unlock the map